Choose Language:

+44(0)115 932 2403

Dzianiny militarne i policyjne

Police, Armed Forces and Military Fabrics and Textiles

Dzianiny militarne


Wojsko i policja to dwa sektory, w których ochrona i wydajność są najważniejsze. Ubrania i mundury w tych dziedzinach pracy muszą oferować szeroką gamę kluczowych właściwości, od elastyczności i przepustowości powietrza, po trudnopalność i ochronę. Jedną z misji naszej firmy jest zapewnić pracownikom tego sektora bezpieczeństwo i możliwość wykonywania pracy. Baltex posiada ogromną gamę dzianin, tak dystansowych jak i siatek, zaprojektowanych aby zapewnić pracownikom naszych klientów bezpieczeństwo i ochronę.
Baltex jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości tekstyliów technicznych dla Policji, Sił Zbrojnych i przemysłu wojskowego. Z prawie dwustuletnim doświadczeniem w produkcji dzianin, przystosowaliśmy się do niezliczonych niebezpieczeństw i zagrożeń obecnych we współczesnym świecie. Nasza oferta została opracowana specjalnie w celu zapewnienia niezrównanej ochrony osobistej.

Nasz asortyment w skrócie

- 3D XD - Dzianiny dystansowe
- 4D XD - Dzianiny dystansowe
- Siatki
- Dzianiny gładkie
- Siatki przeciwwybuchowe
- SARK ochrona przeciw cięciom (aby uzyskać więcej informacji prosimy przewinąć stronę niżej kliknij tutaj)

Ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami surowców, co pozwala nam wybrać najlepsze przędze i włókna odpowiednie dla każdej specyfikacji technicznej naszych klientów. Ten wybór obejmuje:

- Poliester
- Bawełnę
- Poliester o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
- Kevlar®
- Coolmax®
- Meta Aramid®
- Lycrę

Właściwości

Jest wiele cech, którymi muszą się charakteryzować mundury policyjne i wojskowe, aby umożliwić personelowi bezpieczne wykonywanie pracy. Oferujemy szereg rozwiązań, które odpowiadają potrzebom naszych klientów, takich jak:

- Drukowanie kamuflażu
- Wykończenie IRR
- Wykończenie trudnopalne
- Wykończenie antybakteryjne
- Barwienie o wysokiej widoczności
- Wykończenie jonami srebra
- Barwienie na wybrane odcienie klienta
- Paleta kolorów NATO

Nasze dzianiny wykorzystywane są między innymi do kamizelek kuloodpornych, rękawic ochronnych, kasków, butów wojskowych, itp.

 

Nasza firma oferuje TECHNOLOGIĘ SARK która kwalifikowana jest jako najwyższej rangi ochrona przed ranami ciętymi. Skuteczność SARK została udowodniona w drodze rygorystycznych testów przeprowadzanych w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dzięki materiałowi SARK kamizelki powszechnie używane przez Policję, Siły Zbrojne i personel ochrony stanowią jeszcze lepszą ochronę.

Zalety SARK w skrócie

- Odporność na cięcia
- Lekka waga
- Przepuszczalność powietrza
- Miękkie wykończenie
- Elastyczność
- Wygoda użytkowania nawet przez długi czas

SARK dostępny jest w formie kołnierzy i mankietów, aby zapewnić niezbędną ochronę w miejscach, gdzie najbardziej jest potrzebna.
Aby dowiedzieć się więcej na temat SARK, proszę kliknąć tutaj.

Jakość i innowacja

Celem naszej firmy jest ciągłe przesuwanie granic związanych z dzianinami ochronnymi poprzez innowacje i produkcję coraz bardziej efektywnych materiałów. Dzięki bliskiej współpracy ze wszystkimi naszymi partnerami w branży, od naszych dostawców po naszych klientów, stale koncentrujemy się na rozwoju. Nasze wysiłki skupiają się na zwiększeniu wydajności, komfortu, przepustowości powietrza i bezpieczeństwa, przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu naszych wysokich standardów jakości.

Mając to na uwadze, dokładamy starań aby każdy etap naszej produkcji był pod naszą kontrolą. Mamy pełen zapis z procesu produkcyjnego, od jego początku do dostawy do klienta.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać informacje w związku ze zbliżającym się przetargiem lub chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych Dzianin militarynych i policyjnych zapraszamy do kontaktu.

Partners & Accreditations

© 2020 Baltex