Choose Language:

+44(0)115 932 2403

Misja firmy

 

Jesteśmy wiodącym producentem dzianin w sektorze tekstyliów technicznych w Wielkiej Brytanii i kluczowym graczem na rynku europejskim. Rozwijamy i projektujemy wysokowydajne dzianiny dla wielu branży, w tym lotniczej, wojskowej, medycznej i sportowej. Poniżej prezentujemy misję naszej firmy.

 

Współpraca

Zapewniamy unikalne podejście do klienta, kierując się innowacyjnymi pomysłami naszych pracowników, którzy pomagają w spełnieniu wymagań naszych klientów. Uważamy, że nie ma lepszego sposobu, który pomógłby nam się rozwijać i ulepszać nasze projekty oraz zapewniać zadowolenie naszych odbiorców. Współpraca ma kluczowe znaczenie, a krytyczne opinie, także naszych klientów, pomagają nam tworzyć coraz lepsze produkty. 

 

Dzięki wysokiemu poziomowi obsługi klienta i ogromnej dbałości o szczegóły udowodniliśmy, że jesteśmy preferowanym dostawcą w wielu branżach. Budujemy przyszłość firmy w oparciu o te mocne strony, niezależnie od tego, czy współpracujemy z nowym czy ze stałym klientem, małą firmą czy dużą, jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy Państwu najwyższy poziom usług.

 

Wszechstronność i zdolność adaptacji

Odkąd osiągnęliśmy sukces w XX wieku, podejmując decyzję o zmianie ukierunkowania produkcji ze zwykłych dzianin odzieżowych na materiały specjalistyczne, doceniamy zdolności adaptacyjne i wszechstronność. W czasach I wojny światowej musieliśmy przestawić się całkowicie na wydobywanie węgla, by wesprzeć Wielką Brytanię podczas kryzysu energetycznego.

 

Te zasady pozwoliły nam rozwijać się, dostosowywać i dobrze prosperować w ciągle zmieniającej się branży przez prawie 200 lat. Odzwierciedleniem tych zasad jest różnorodność naszego asortymentu - wytwarzamy produkty dla przemysłu lotniczego, medycznego, wojskowego i sportowego. Wykonanie naszych produktów jest zawsze zgodne ze starannie przygotowanym wcześniej projektem. 

 

Innowacja i pasja

Zawsze jesteśmy zaskoczeni tym, jakie nowe cechy i zastosowania możemy odkryć i rozwinąć w materiałach, które produkujemy. Pasja i poświęcenie leżą u podstaw wszystkiego, co robimy, dlatego zatrudniamy techników i projektantów w dużej mierze w oparciu o ich entuzjazm i chęć przesuwania granic związanych z produkcją dzianin.

 

Obecnie kontynuujemy wprowadzanie innowacji, podążając za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ściśle technicznych przędzy. Współpracujemy blisko zarówno z dostawcami jak i klientami, aby znaleźć nowe ekscytujące aplikacje dla materiałów o wysokiej wydajności.

 

Często zdarza się, że klienci mogą dostarczyć nam jedynie informacji o cechach fizycznych, których oczekują od materiału, a my projektujemy dzianinę spełniającą te kryteria, jednocześnie uważnie monitorując koszty. Różni klienci mają odmienne oczekiwania, jednak Baltex potrafi skutecznie współpracować z każdym, dostarczając produkt, który spełnia wszystkie wymagania.

 

Partners & Accreditations

© 2020 Baltex