Choose Language:

+44(0)115 932 2403

Baltex Production

Warp Knitting and Fabric Production

Produkcja firmy Baltex – optymalne warunki do zaopatrywania wielu klientów

Jesteśmy dumni z naszych możliwości tworzenia rozmaitych materiałów o różnych właściwościach. Nasze fabryki i maszyny dziewiarskie są z najwyższej półki, by mieć pewność, że pozostaniemy w czołówce przemysłu włókienniczego oferując produkty o najwyższej jakości, zaprojektowane i wykonane przy użyciu najnowszych metod i osiągnięć technologicznych.

 

Nasza firma ma duży potencjał produkcyjny, który pozwala nam wytwarzać dzianiny dla kilku klientów jednocześnie. Nasi odbiorcy pochodzą z różnych sektorów i mają różne potrzeby i wymagania w stosunku do tekstyliów. Nasze zakłady mogą tworzyć dzianiny, które są odporne na cięcie, trudnopalne czy oddychające – to tylko niektóre z właściwości, które możemy nadać produkowanym przez nas materiałom.

 

Baltex posiada szeroką gamę maszyn dziewiarskich do produkcji dzianin osnowowych w Ilkeston i Shepshed w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce w Łodzi. Obecnie firma posiada 32 maszyn dziewiarskich i stale zwiększa wydajność zgodnie z wymaganiami klientów. Jesteśmy gotowi zwiększyć moce produkcyjne, gdy jest to konieczne, by zrealizować wszystkie zamówienia.


Wykańczanie dzianin

Posiadamy również jednostkę zajmującą się wybarwianiem i wykańczaniem materiałów, BDF z siedzibą w Nottingham, oferującą urządzenia do barwienia i wykańczania dzianin o szerokości do 3.2m. Przejęliśmy firmę w 2008 roku ze względu na wspaniałą pracę, jaką wykonuje ich zespół. Zapewniamy projektowanie, produkcję i wykończenie naszych wyrobów tekstylnych, co oznacza, że mamy ścisłą kontrolę nad jakością wytwarzanych dzianin. Nie ma dla nas nic ważniejszego niż upewnienie się, że asortyment, który produkujemy, jest najwyższej jakości. Zależy od tego lojalność naszych klientów i nasza reputacja.

 

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie www.ttf-finishers.com. Posiadamy również magazyn do przechowywania zamówień klientów i przygotowywania dostaw do ponad 24 krajów na całym świecie.

 

Dzięki pełnemu zapleczu laboratoryjnemu i technicznemu w naszej głównej siedzibie w Ilkeston, Derbyshire, firma ma duże możliwości projektowania, produkcji i dostarczania wyspecjalizowanych materiałów typu ‘high-tech’. Nasz zespół projektantów i specjalistów do spraw jakości, będących ekspertami w zakresie projektowania wyrobów włókienniczych, potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze dzianiny produkowane są zgodnie z normami ISO 9000, dzianiny dystansowe posiadają także certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

 

Proszę kliknąć tutaj, aby zobaczyć nasz certyfikat ISO 9000. W przypadku pytań, prosimy o wysłanie wiadomości na adres sales@baltex.co.uk


Partners & Accreditations

© 2020 Baltex