Choose Language:

+44(0)115 932 2403

Światowy lider w produkcji dzianin

Aerospace Textiles and Fabrics

Baltex jest jednym z wiodących na świecie producentów kordów wzmacniających elementy gumowe. Dzięki ponad 40-letnim doświadczeniu w tym sektorze, mamy szeroką gamę dzianin wykonanych z różnych przędz (poliester, met aramid, itp.) zaprojektowanych, aby mogły być wykorzystywane w produkcji uszczelek, węży, przepon i uszczelek.

Każda dzianina została zaprojektowana tak, aby spełniała wymagające specyfikacje każdego klienta. Pilnujemy wszystkich procedur jakości podczas zaopatrywania naszych klientów: od specyfikacji technicznych dzianin, po zgodność z procesami produkcyjnymi naszych klientów i zastosowaniami.

Oferujemy szereg rozwiązań dających dzianinom dodatkowe walory w zależności od potrzeb naszych klientów, między innymi:

- Różne wykończenia: gruntowanie, utrwalanie termiczne, itp.
- Szeroka gama kolorów
- Laboratorium wewnętrzne, co daje nam możliwość testowania każdej pojedynczej partii

Mając to na uwadze, zapewniamy, że każdy etap naszej produkcji jest pod naszą kontrolą i mamy pełen zapis procesu produkcyjnego od jego początku do momentu dostawy do klienta. Patrząc w przyszłość, nasz zespół techniczny ściśle współpracuje z naszymi partnerami w branży w zakresie projektów rozwojowych, które będą wspierać przyszłe potrzeby w zakresie tekstyliów technicznych w sektorze lotniczym.

Prosimy kliknąć na poniższy link dzianiny dla sektora lotniczego aby dowiedzieć się więcej na temat naszej gamy dzianin lotniczych lub o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

Partners & Accreditations

© 2019 Baltex