Choose Language:

+44(0)115 932 2403

Dzianiny wzmacniające wyroby gumowe

Automotive Fabric and Textiles

Baltex jest wiodącym producentem kordów wzmacniające wyroby gumowe w Europie.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu dysponujemy szeroką gamą dzianin używanych do wyrobu węży gumowych, membran i uszczelek. Produkujemy głównie dzianiny z poliestru, aramidu i poliamidu.

Dostarczamy także poniższe produkty do branży motoryzacyjnej:

- Dzianiny służące do produkcji rolet przeciwsłonecznych
- XD Dzianiny dystansowe mające zastosowanie w siedziskach

Każda dzianina została zaprojektowana tak, aby spełniała indywidualne wymogi każdego klienta. Podczas procesu produkcji poświęcamy tak samo dużo uwagi wszystkim punktom naszej procedury zapewniania jakości: od specyfikacji technicznych dzianin, po zgodność z procesem produkcyjnym naszych klientów i zastosowaniami.

Aby umożliwić powyższy rodzaj adaptacji, oferujemy szereg rozwiązań dających dodatkowe korzyści dzianinom, w zależności od potrzeb naszych klientów, takie jak:

- Różne wykończenia: stabilizacja wstępna, wykończenie środkiem sieciującym, itp.
- Szeroka gama kolorów
- Własne laboratorium, co daje możliwość testowania przez nas każdej partii towaru

Mając to na uwadze, zapewniamy, że każdy etap naszej produkcji jest pod naszą kontrolą i mamy pełen zapis procesu produkcji od jego początku do momentu dostawy do klienta. Patrząc w przyszłość, nasz zespół techniczny ściśle współpracuje z naszymi partnerami w branży w zakresie projektów rozwojowych, które będą wspierać przyszłe potrzeby w zakresie tekstyliów technicznych w sektorze motoryzacyjnym.

Prosimy kliknąć na poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej gamy dzianin dla sektora motoryzacyjnego lub o kontakt.

Partners & Accreditations

© 2020 Baltex