Choose Language:

+44(0)115 932 2403

Dzianiny używane do wyrobu krzeseł i materacy

Furnishing Fabrics Manufacturer

Baltex dostarcza dzianiny w następujących obszarach:

SEATING FABRICS - Siatki Poliestrowe oraz z przędzy Trevira CS z wykończeniem trudnopalnym lub bez niego. Nasze dzianiny dystansowe XD pomagają zapewnić ergonomiczne wsparcie dla systemów siedzeń i są rygorystycznie testowane zgodnie z procedurami ISO 9000. Certyfikaty zgodności są dostarczane wraz ze wszystkimi dostawami. Posiadamy rosnącą gamę siatek i dzianin dystansowych typu XD Spacer dla producentów z tego obszaru.

MATTRESS FABRICS - Dzianiny dystansowe XD używane są do produkcji nakładek na materace oraz stosowane w wewnętrznej części materacy. Grubość oferowanych przez nas dzianin waha się od 3 mm do 20 mm. Oferujemy także dzianiny obrzeżne i wspomagające.

Zalety dzianin dystansowych 3D

ARCHITECTURAL FABRICS - Obejrzyj poniższy film przedstawiający dzianinę Baltex jako instalację na Regent Street: kliknij tutaj. Instalacja jest obecnie dostępna w sklepie Karen Millen w Londynie.

Celem naszej firmy jest zapewnienie przyszłości dzianin ochronnych. Dzięki bliskiej współpracy ze wszystkimi naszymi partnerami z branży, od naszych dostawców po naszych klientów, nieustannie koncentrujemy się na rozwoju, aby podnieść wydajność, komfort, przepuszczalność powietrza oraz bezpieczeństwo produktów, przy jedoczesnym priorytetowym podejściu do naszych wysokich standardów jakości.

Mając to na uwadze, zapewniamy, że każdy etap naszej produkcji jest pod naszą kontrolą i mamy pełen zapis procesu produkcjnego od jego początku do momentu dostawy do klienta.

Prosimy kliknąć na poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej gamy dzianin dla sektora meblarskiego lub o kontakt za pomocą formularza.

Partners & Accreditations

© 2020 Baltex