Choose Language:

+44(0)115 932 2403

Innowacja w dziedzinie produkcji tekstyliow technicznych

Technical Fabric Innovation and Development

Inspiracja

Różnorodne możliwości produkcyjne naszej firmy, wiedza techniczna i bogate doświadczenie w zakresie włókien, wydajności dzianin i technik wykończeniowych pozwalają nam opracowywać najlepsze rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań technicznych.

Aby wesprzeć stale rosnącą liczbę sektorów rynku dzianin technicznych, Dział Techniczny Baltex nieustannie dokonuje przeglądu innowacyjnych surowców i nowych technologii, aby opracować nowe dzianiny lub dostosować istniejące do specyfikacji klienta.

Baltex współpracuje z cenionymi partnerami w sektorze przemysłu, edukacji i badaniach, aby opracować najnowocześniejsze rozwiązania dla klientów. Dzięki systemowi jakości zgodnemu z normą ISO 9001, wewnętrznym testom jakości oraz opartemu na projektach programowi rozwoju jesteśmy w stanie zapewnić naszym dzianinom najwyższą jakość i wydajność, spełniając tym samym wymagania naszych klientów i użytkowników końcowych produkowanych przez nich produktów.

Baltex utrzymuje się w czołówce jeśli chodzi o prekursorstwo w dziedzinie dzianin technicznych. W listopadzie 2010 roku otrzymaliśmy nagrodę za innowacyjność na konferencji TI World Conference w Manchesterze.

Partners & Accreditations

© 2020 Baltex